ŚWIĄTECZNE DOBRO

ŚWIĄTECZNE DOBRO

ARCHIWUM FUNDACJI INICJATYW LOKALNYCH I EKONOMII SPOŁECZNEJ/fot. ze strony gosc.pl krakowski

W tym roku, z racji panującej pandemii koronawirusa, wolontariuszom z Fundacji Drużyna Chrystusa nie udało się, jak co roku, odwiedzić dzieci z ośrodka wychowawczego, domu dziecka czy innej placówki.

Jednak to nie znaczy, że w te Święta Bożego Narodzenia nasza pomoc nigdzie nie dotarła!
Wśród ludzi z Fundacji zorganizowana została zbiórka wszelakich darów (odzież, obuwie, książki, meble, biżuteria, sprzęt AGD itp.), które zostały przekazane do sklepu charytatywnego Filies w Krakowie.

Sklep ten, to miejsce, w którym na co dzień pracują ludzie niepełnosprawni, zarówno z problemami fizycznymi, jak i psychicznymi czy emocjonalnymi. Sklep charytatywny jest dla nich realną szansą na normalne życie.

Wolontariusze z różnych stron Polski przysłali i przywieźli paczki z darami. Zarówno były to rzeczy nowe, jak i używane w bardzo dobrym stanie. Nasze rzeczy dostały drugie życie i zamienione zostały w ogromne DOBRO!

Więcej na temat sklepu i całej inicjatywy mogą Państwo przeczytać tutaj: https://krakow.gosc.pl/doc/6548632.Powstaje-trzeci-oddzial-charytatywnego-sklepu-FILIES

Jeżeli ktoś z Państwa również chciałby pomóc i przekazać swoje dary do sklepu charytatywnego, to zawsze, o każdej porze roku, jest taka możliwość! Zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośrednio ze sklepem.

DOBRO WRACA! Zawsze!