Daj dziesiątaka

,,Daj dziesiątaka na uśmiech dzieciaka”

10taka


O co chodzi?

Zamieniamy nasze ,,dziesiątaki” (10 zł) na uśmiech naszych najmłodszych przyjaciół.

Bardzo pragniemy, aby także kluby piłkarskie i drużyny włączyły się w naszą akcję. Całość zgromadzonych środków przeznaczymy na wszystko co sprawi radość i wywoła uśmiech na twarzach dzieciaków.


Kto może pomóc?

Nasza akcja skierowana jest indywidualnie do wszystkich piłkarzy i piłkarek, trenerów, sędziów, dziennikarzy, działaczy, kibiców a także do związków piłkarskich, klubów i drużyn. Mówiąc ogólnie do „piłkarskiej szatni”. Nieistotne, czy jest to szatnia klubu   ekstraklasowego, trzecioligowego, czy B-klasowego, jaki jest poziom gry i kto jest trenerem.
W tym dziele nie ma to żadnego znaczenia.


Po co?
Naszym głównym celem jest spełnienie marzeń dzieci, zorganizowanie dla nich wspólnych obozów, treningów, chcemy im pomóc tak, aby mogły poczuć się szczęśliwe. Bardzo byśmy chcieli, aby udało nam się to zrobić razem, by całe środowisko piłkarskie otworzyło swoje serca i zrobiło coś innego, coś za co nie będzie pieniędzy. Będzie za to uśmiech dzieciaków i radość, niby takie normalne, a tak rzadko spotykane w dzisiejszych czasach.

Więc odważnie! Nie zastanawiajmy się, dajmy dziesiątaka na uśmiech dzieciaka!


Jak to zrobić?

Akcja „Daj dziesiątaka na uśmiech dzieciaka” to dar ludzi ze środowiska piłkarskiego, dar „szatni piłkarskiej”.

Symboliczny „dziesiątak” to chociaż dziesięć złotych raz w miesiącu od każdego piłkarza, trenera, kibica, działacza, każdego człowieka dobrej woli, który zechce pomóc dzieciom. Co miesiąc całą kwotę, którą zechcesz podarować Ty lub Twoja drużyna, przelej jako darowiznę na konto Fundacji. Całkowity dochód, zostanie przeznaczony na cele statutowe m.in. organizację obozów dla dzieci i młodzieży.

Tak naprawdę 10 zł od osoby raz/miesiąc to bardzo niewiele, jednak suma z całej szatni, daje szanse, by pomóc wielu dzieciakom.

Jeśli chcesz, dodaj nazwę swojej drużyny, tak byśmy mogli stworzyć jedną wielką drużynę przyjaciół Fundacji. Nikt się nie dowie jaki klub, ile dał. W tej akcji wszyscy jesteśmy równi i gramy do jednej bramki 😉


Jeśli chciałbyś pomóc naszej Fundacji w kolportażu naszych materiałów,
napisz do nas.

Dziękujemy!