Gdzie zamówić Mszę św.


Gdzie zamówić Mszę św. – wolne terminy:

(jeszcze nikt nie zgłosił)


Jeśli chcesz zgłosić parafię, która ma wolne terminy na intencje mszalne w najbliższym czasie,
napisz do nas, umieścimy info na stronie.


Q: Kim jesteście

A: Jesteśmy katolikami, wolontariuszami Fundacji Drużyna Chrystusa – dar środowiska piłkarskiego, którzy chcą pomóc sobie i innym w zbawieniu duszy i ciała. 😉


Q: Po co taka inicjatywa?

A: Kościół, w naszym pojęciu, to wspólnota ludzi wierzących.
Kościół katolicki to nie tylko budynek, w którym gromadzimy się co niedzielę na Mszy świętej. Kościół to Ty i ja, drogi Bracie i Siostro. Również nasi bliscy zmarli, którzy czekają na naszą pomoc – ofiarowywane za nich odpusty i Msze św. oraz inne uczynki miłosierdzia.

Do odprawiania (między innymi) odpustów potrzebujemy księży i czynnych kościołów.

W dzisiejszych czasach większość z nas przeżywa problemy nie tylko zdrowotne, ale również finansowe. Tak samo jest z zakonami, parafiami.

Ta zakładka na fundacyjnej stronie powstała właśnie po to, żebyśmy wzajemnie mogli sobie pomagać.


Q: Jak to ma działać?

A: Idea jest taka, żeby parafie, księża (osoba wyznaczona przez duszpasterza) przesyłali do nas (mailem) informacje, że mają wolne terminy na Msze św. w najbliższych miesiącach (1-2).

Są parafie, w których Msze św. są zamawiane przez wiernych na bieżąco i nie ma możliwości zamówić intencji w krótkim czasie, a są parafie, czy kościoły, w których można zamówić Mszę św. „z dnia na dzień”. I właśnie do Was, drodzy Księża, drogie Siostry Zakonne, skierowana jest ta akcja, żeby wiernym pomóc dotrzeć do Was.


Napisz do nas!

Zapraszamy do współpracy!


W razie błędów prosimy o wyrozumiałość. Strona jest tworzona przez ludzi, dla ludzi. Nie jest to „rezerwacja hotelowa”, a jedynie pomoc w znalezieniu wolnego terminu Mszy św.

O cudach..