Nowy Dwór Gdański – wyniki


Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie na II Turniej Zwycięzców do Nowego Dworu Gdańskiego. Gratulujemy sportowej postawy i zaciętej walki na boisku wszystkim drużynom biorącym udział w tej dwudniowej rywalizacji.


Klasyfikacje końcowe Turnieju Zwycięzców Nowy Dwór Gdański


Turniej Zwycięzców rocznik: 2006/2007
24.06.2017 sobota


Liga Mistrzów


Klasyfikacja zespołowa

1. Pomezania Malbork
2. ZKS Olimpia Elbląg
3. Garbarnia Kraków Biali
4. Wojtas Prabuty
5. Fundacja Drużyna Chrystusa

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik
Skinderowicz Igor [Garbarnia]

Najlepszy bramkarz
Kużdzał Alan [Garbarnia]

Najlepszy strzelec
Fabiś Dominik [Pomezania]

Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej
Fabiś Dominik Pomezania]


Liga Europy


Klasyfikacja zespołowa

1. Garbarnia Kraków Brązowi
2. LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. Zieloni
3. SMS Kaliningrad
4. LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. Biali
5. UKS Morze Stegna

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik
Grzybowski Adrian [Garbarnia Kraków]

Najlepszy bramkarz
Lasota Miłosz [UKS Morze Stegna]

Najlepszy strzelec
Maćkowski Szymon [Żuławy Zieloni]

Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej
Maćkowski Szymon [Żuławy Zieloni]


Turniej Zwycięzców rocznik: 2008/2009
25.06.2017 niedziela


Liga Mistrzów


Klasyfikacja zespołowa

1. Pogoń Tczew
2. AP Piekarczyk Elbląg
3. Wojtas Prabuty Czarni
4. MMKS Concordia Elbląg
5. Wojtas Prabuty Czerwoni

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik
Zuzanna Grzywińska [Pogoń Tczew]

Najlepszy bramkarz
Dawid Ciepliński [Wojtas Prabuty Czerwoni]

Najlepszy strzelec
Zuzanna Grzywińska [Pogoń Tczew]

Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej
Zuzanna Grzywińska [Pogoń Tczew]


Liga Europy


Klasyfikacja zespołowa

1. UKS Morze Stegna
2. LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. Zieloni
3. LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. Zieloni 2009/2010
4. AP Piekarczyk II Elbląg
5. LKS Żuławy Nowy Dwór Gd. Biali 2009/2010

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik
Antoni Szczotka [Żuławy Zieloni]

Najlepszy bramkarz
Miłosz Dziąbkowski [AP Piekarczyk II]

Najlepszy strzelec
Damian Bagiński [UKS Morze Stegna]

Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej
Damian Bagiński [UKS Morze Stegna]


Wolontariusze:


25 uczniów Gimnazjum Sportowego,
Liceum Ogólnokształcącego, Gimnazjum nr 1,
ZSP Kmiecin – organizacja turnieju
Monika Rybałow, Jarosław Talik, Karol Fila, Krzysztof Pilarz, Janusz Fila, Arkadiusz Glazer, Wojciech Krawczyk
Zespoły muzyczne:
Peron 18, Pro Gloria Dei
ŻOK – pan Krzysztof
Obiekty sportowe- pan Janusz Klein i Roman Kozłowski [+4 panie sprzątające, 5 panów porządkowych]
Gmina – pani Iwona Kąsek
OSP Kmiecin, sołectwo Kmiecin – sołtys Marcin Głowacki – namiot, ustawianie namiotów i transport
Transport – scena, namioty – pan Z. Koćko


PARTNERZY TURNIEJU ZWYCIĘZCÓW:


Miasto i Gmina Nowy Dwór Gd.
Firma Stolmach
Firma Wiki Smak
Żuławski Bank Spółdzielczy
Firma Maluta
Piekarnia SEBASTIAN
ŻOK
Indywidualni darczyńcy
[m.in. Karol Fila, Krzysztof Pilarz, Jarosław Talik, Janusz Fila, Arkadiusz Glazer, rodzina Głowackich]


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych już w naszej galerii. Można również pobrać większe zdjęcia do rodzinnego albumu.