Łapanów – wyniki


II Turniej Zwycięzców Edycji Letniej w Łapanowie został zakończony.

W dniach 17-18 czerwca 2017 r.  22 drużyny z kategorii Żaki/sobota/ i Orliki/niedziela rozegrały mecze piłkarskie na stadionie LKS Piast Łapanów. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a drużyny puchary i dyplomy. Były również nagrody indywidualne dla najlepszych.

Kibice i zawodnicy mogli wziąć udział w konkursach, loterii fantowej oraz licytacji. Dużym powodzeniem cieszył się sklepik z gorącymi i zimnymi napojami  oraz fantastyczna kiełbasa z grilla serwowana przez naszych niezawodnych wolontariuszy.

W niedzielę około godz. 17.00, w trakcie trwania przerwy technicznej  przed rozdaniem nagród, specjalnie dla nas ks. Tadeusz Jarzębak, proboszcz parafii w Łapanowie, odprawił Mszę Świętą.


sobota 17.06.2017


LIGA EUROPY:


Dalin Myślenice
AP Wieliczka II
RKS Garbarnia Kraków 2009
AP Grzegorz Mielcarski
KKS Prokocim

Najlepszy Zawodnik: Krystian Kincel / RKS Garbarnia Kraków 2009

Najlepszy Zawodnik: Krystian Kincel / RKS Garbarnia Kraków 2009

Najlepszy Bramkarz: Jan Grzegorczyk / AP Wieliczka II

Najlepszy Bramkarz: Jan Grzegorczyk / AP Wieliczka II

Najlepszy Strzelec: Bartek Witkowski / KKS Prokocim

Najlepszy Strzelec:  Bartek Witkowski / KKS Prokocim

Punktacja kanadyjska: Krystian Kincel / RKS Garbarnia Kraków 2009

Punktacja kanadyjska: Krystian Kincel / RKS Garbarnia Kraków 2009


LIGA MISTRZÓW:


AP Wieliczka I
LKS Piast Łapanów
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Yessport Wieczysta Kraków
LKS Gdovia Gdów

Najlepszy Zawodnik: Oliwier Pławiński / AP Wieliczka I

Najlepszy Bramkarz:  Ksawery Stokłosa / LKS Piast Łapanów

Najlepszy Strzelec: Oliwier Pławiński  / AP Wieliczka I

Punktacja kanadyjska: Oliwier Pławiński / AP Wieliczka I


niedziela 18.06.2017


LIGA EUROPY:

RKS Garbarnia Kraków biali
AP Champions
KKS Prokocim
Dalin Myślenice II
AP Grzegorza Mielcarskiego
SM „Dolany Na Ludowo i Sportowo”

Najlepszy Zawodnik: Bartosz Wyszyński / RKS Garbarnia KrakówNajlepszy Zawodnik:  Bartosz Wyszyński / RKS Garbarnia Kraków

Najlepszy Bramkarz: Kacper Waligóra / SM Dolany Na Ludowo i SportowoNajlepszy Bramkarz: Kacper Waligóra / SM Dolany Na Ludowo i Sportowo

Najlepszy Strzelec: Oliwier Tomasik / KKS ProkocimNajlepszy Strzelec:  Oliwier Tomasik  / KKS Prokocim

Punktacja kanadyjska: Mateusz Przejczowski / AP ChampionsPunktacja kanadyjska: Mateusz Przejczowski  / AP Champions


LIGA MISTRZÓW:

MUKS Dunajec Nowy Sącz
Dalin Myślenice I
RKS Garbarnia Kraków
UKS Westovia Tarnów
MTS Piast Skawina
LKS Piast Łapanów

Najlepszy Zawodnik: Szymon Sadek / RKS Garbarnia KrakówNajlepszy Zawodnik: Szymon Sadek / RKS Garbarnia Kraków

Najlepszy Bramkarz: Jakub Urlik / MUKS Dunajec Nowy SączNajlepszy Bramkarz: Jakub Urlik / MUKS Dunajec Nowy Sącz

Najlepszy Strzelec: Franciszek Piątek / RKS Garbarnia Kraków
Najlepszy Strzelec: Franciszek Piątek / RKS Garbarnia Kraków

Punktacja kanadyjska: Szymon Poskróbek / MTS Piast Skawina

Punktacja kanadyjska: Szymon Poskróbek / MTS Piast Skawina


Zdjęcia z soboty i niedzieli można już obejrzeć w naszej galerii. Podobnie jak poprzednio, również z możliwością ściągnięcia lepszej jakości na pamiątkę do rodzinnego albumu 🙂

Komentarze są wyłączone.